Anasayfa Kategoriler Kampanyalar Hesabım
Duyuru
Duyuru

Oral-B Çocuklar İçin Şarj Edilebilir Diş Fırçası Star Wars Özel Seri

BU ÜRÜN GEÇİCİ OLARAK TEMİN EDİLEMEMEKTEDİR. Gelince Haber Ver
Kanıtlanmış Temzilik Deneyimi
Oral-B Stages Power Kids Star Wars Tasarımlı Şarjlı Çocuk Diş Fırçası Salınım-Dönüş Hareketiyle İleri Düzeyde Temizlik Sağlar, Çocuklarınızın Ağız Bakımını Eğlenceli Bir Biçimde Yapmalarına imkan sağlar.Ekstra Yumuşak Diş Fırçası Kılları
Dönen Powerhead Başlıkta Ekstra Yumuşaklıkta Kıllar Bulunur. Böylece Çocuğunuz Gereken Ağız Bakımı Alışkanlıklarını Öğrenirken Kapsamlı Temizlik Elde Edebilir. 3 Ve Üzeri Yaştaki Çocuklar İçin uygundur.


Şarj Edilebilir Pil
Diş Fırçasının Gövdesinde Bulunan Şarj Edilebilir, Kullanışlı Pil Sayesinde, Diş Fırçalamanın Eğlencesi Onlara Bir Düğmeye Basmak Kadar Yakındır. Pil Tek Bir Şarjdan Sonra Beş Güne Kadar Kullanılabilir. Oral-B'nin Disney Magictimer Uygulaması İle Dişleri Daha Uzun Fırçalamanın Sırrını Keşfedin!


Oral-B'nin, Çocukların Daha Uzun Diş Fırçalamaları İçin Geliştirdiği Disney Magictimer’da Sevdikleri Disney Karakterleri Bulunur Ve 10 Çocuktan 9’U Bu Uygulamayla Daha Uzun Süre Diş Fırçalar. Oral-B Stages Ürünü Alın, Disney Magictimer’I İndirin, Ürünü Cihazınızla Tarayın Ve Karakterler Harekete Geçsin.


Çocuğunuz Dişlerini Fırçaladıkça Saklı Resimler Açığa Çıkar. Ne Kadar Uzun Fırçalarlarsa Resmin O Kadar Fazla Bölümü Açılır. Çocuklar Magictimer Uygulamasıyla Ne Kadar Sık Dişlerini Fırçalarlarsa O Kadar Fazla Rozet Ve Ödül Kazanabilirler, Böylece Sağlıklı Ağız Bakımı Alışkanlıkları Teşvik Edilir.

Oral-B'Nin Dreamplay Tarafından Çalıştırılan Disney Magictimer Uygulaması, App Store'dan Ve Google Play'Den Temin Edilebilir.

Taksit Seçenekleri

World
Taksit Taksit tutarı Toplam tutar
Tek Çekim 69,99 69,99
CardFinans
Taksit Taksit tutarı Toplam tutar
Tek Çekim 69,99 69,99
Maximum
Taksit Taksit tutarı Toplam tutar
Tek Çekim 69,99 69,99
Bonus
Taksit Taksit tutarı Toplam tutar
Tek Çekim 69,99 69,99

Yorumlar

Ürün hakkındaki deneyimlerinizi bizimle paylaşın.
ürüne puan verin
Çocuk Market Destek Temsilcisi Şu Anda Offline! (Hafta İçi 10:00-16:00)
x