Anasayfa Kategoriler Kampanyalar Hesabım
Duyuru
Duyuru

Milupa Aptamil 3 Akıllı Kutu 900 gr

BU ÜRÜN GEÇİCİ OLARAK TEMİN EDİLEMEMEKTEDİR. Gelince Haber Ver
9. aydan itibaren kullanılan devam sütüdür. Anne sütüne takviye olarak veya ek gıdalar ile karma beslenmede kullanılır.Aptamil 3, Aptamil Prebiyotik Lif Karışımı ve nükleotid ilaveli devam sütüdür.
Aptamil Prebiyotik Lif Karışımı:Aptamil 3 devam sütü içeriğindeki prebiyotik bileşenler ile bebeğinizin bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.Sadece Aptamil’de bulunan Aptamil Prebiyotik Lif Karışımı, bilimsel olarak klinik araştırmalardan geçmiş ve onaylanmıştır.Ayrıca; içerdiği bu lifler ile sayesinde sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur.
Nükleotid:Nükleotidler hücre bölünmesinde ve protein sentezinde görevli DNA ve RNA’ların yapıtaşlarıdır.Bağışıklık sistemi üzerinde, LCP sentezinde ve sindirim sisteminde etkilidir.Aptamil 2, bebeğinizin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilmiştir.Bebeğiniz ek gıdalara başladıktan sonra da günde en az 500 ml anne sütüne veya devam sütüne ihtiyacı vardır.12. ayın sonunda Aptamil Çocuk 4'e geçebilirsiniz.
Devam sütü hazırlanışıEllerinizi dikkatlice yıkayınız. Biberonu kapağı ve emziği kullanmadan önce temizleyiniz ve bir su kabında 10 dakika kaynatınız.Devam sütü için gerekli suyu en az 10 dakika kaynatıp, 40°C seviyesine kadar soğumasını bekleyiniz.Kaynatılmış sudan hazırlamak istediğiniz miktarı biberona doldurunuz.Daima kutu içinden çıkan ölçeği kullanınız. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız.Biberonun içine hazırlamak istediğiniz miktarda Aptamil 3 koyunuz. (her 30 ml su için 1 ölçek Aptamil 3)Biberonun ağzını kapatınız ve toz eriyinceye kadar çalkalayınız.Biberonun ağzını açıp emziği takınız. Biberon mamasını içme sıcaklığına kadar soğutunuz. (Biberondan bileğin iç kısmına damlatılacak devam sütü ne sıcak ne soğuk hissedilmelidir.)
Hitap ettiği Yaş Aralığı:9-12 ay arası 

Taksit Seçenekleri

World
Taksit Taksit tutarı Toplam tutar
Tek Çekim 69,99 69,99
CardFinans
Taksit Taksit tutarı Toplam tutar
Tek Çekim 69,99 69,99
Maximum
Taksit Taksit tutarı Toplam tutar
Tek Çekim 69,99 69,99
Bonus
Taksit Taksit tutarı Toplam tutar
Tek Çekim 69,99 69,99

Yorumlar

Ürün hakkındaki deneyimlerinizi bizimle paylaşın.
ürüne puan verin
Çocuk Market Destek Temsilcisi Şu Anda Offline! (Hafta İçi 10:00-16:00)
x