Anasayfa Kategoriler Kampanyalar Hesabım
Duyuru
Duyuru

Yapı Kredi World'e Özel 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL Worldpuan

Yapı Kredi World’e özel cocukmarket.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplam 20 TL Worldpuan!

 

Üstelik peşin fiyatına 9 taksit!

 

Kampanya kapsamında 01 – 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 15 TL Worldpuan hediye edilecektir..

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılan müşterilere 01 – 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 15 TL'ye ek 5 TL, toplamda 20 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez kampanyadan yararlanacak olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplam 20 TL Worldpuan kazanma hakkına sahip olacaktır.

Kazanılan Worldpuan'lar 21 Ağustos 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 2 Eylül 2018’dir. Kullanılmayan Worldpuanlar 3 Eylül 2018 tarihi itibari ile geri alınacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından “Kampanyaya Katıl” butonuna basılmalıdır.

Business kartlar, banka kartları, iptal, iade işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya kapsamında kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecek olup, ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 5 TL puan fırsatından yararlanamazlar.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için COCUKMARKET yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için COCUKMARKET yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için COCUKMARKET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir.

Yapı Kredi Bankası ve cocukmarket.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Alışverişe başla

Çocuk Market Destek Temsilcisi Şu Anda Offline! (Hafta İçi 10:00-16:00)
x