Anasayfa Kategoriler Kampanyalar Hesabım
Duyuru
Duyuru
Annelerin hayatını kolaylaştıran son yüzyılın en yenilikçi ürünlerinin başında hazır bebek bezleri ve ıslak mendiller gelmektedir. Bebeklerin tuvalet eğitimi öncesi dönemlerinde doğal ihtiyaçlarını karşılamasını kolaylaştıran hazır bebek bezleri rahat ve kolay kullanımlarıyla anne ve babalara büyük kolaylık sağlamaktadır. Elde yıkanan geleneksel bezlerle karşılaştırıldığında daha hijyenik ve konforludur. Bebek bezleri, çişi hemen emdiğinden bebeklerin günlük aktivitetlerinde rahat etmelerini ve kesintisiz uyku uyumalarına yardımcı olur. Bebek bezleri bebeğin yaşına ve bedenine göre seçilebilir. Prematüre bebekler ve yenidoğan bebekler için bebek bezleri hassas ve yumuşak dokuları, ufak boyutları ile bebeğinizin rahat etmesini sağlıyor. Modern bebek bezlerinin üzerindeki eğlenceli desen ve figürler bebekleri neşelendiriyor.
Bebek bezleri yenidoğan bebeklerin, bebeklerin ve çocukların rahat edebilmeleri için prematüre, 1 ile 6 numara arasında değişen beden seçeneklerinde satışa sunulmaktadır.
Bedenler, markalara göre küçük de olsa farklılık göstermektedir.
Bebek Bezi Fiyatları:
Bebek bezi fiyatları; ürünün markası, türü, kalitesi, numarası, kullanım yaşı aralığı, özellikleri, kumaş dokusu ve kutu içinde yer alan bez sayısı gibi hususlara bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Elastik yan bantların kullanışlılığı, bariyer sisteminin özellikleri, emme tabanının direnci, temas yüzeylerinin yumuşaklığı ve dayanıklılığı gibi konular, bebek bezinin kalitesini belirleyen önemli özellikler arasında gösteriliyor. Hava geçirgenliği yüksek olan, soft ve ipeksi dokunuş sunan, bağlanıp çıkarılması pratik olan ve farklı yaş gruplarına uygun seçenekler sunan ürünler, ebeveynlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Ultra boy, mega boy, ekstra boy ve aylık kullanım paketleri gibi içerisinde çok sayıda bebek bezi bulunan ürünler, hem kullanım hem de fiyat anlamında daha avantajlı çözümler sunuyor. Ayrıca, bebeğinizin günlük bez ihtiyacına uygun olarak temin edebileceğiniz çoklu paketler, bütçenizi korumanıza da yardımcı oluyor.
Farklı üretim teknolojilerine ve zengin ürün yelpazesine sahip olan bebek bezi markaları, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çocuk bezleri imal ediyorlar. Her markanın kendine has belli avantajları, fonksiyonları ve farklı özellikleri bulunabiliyor. Sıvıyı hızlıca hapseden, esneklik ve hava geçirgenliği sağlayan bezler, gün boyunca güvenli olarak kullanılabiliyor. Cırt cırt, ip veya klips gibi farklı bağlama seçenekleri ile tasarlanan hazır bez modellerin kullanımı da, oldukça kolay ve pratik oluyor. Bebeğinizin altını değiştirirken doğal içerikli nemlendirici losyonların ve alkolsüz ıslak mendillerin de kullanılması özellikle tavsiye ediliyor. Siz de cilde dost ve güvenilir içeriğe sahip ürünler arasından tercihinizi yaparak, bebeğinizin gün boyu rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Kategori içinden Prima, Canbebe, Molfix, Huggies, Sleepy ve Pine gibi ünlü markalara ait bebek bezlerini detaylı olarak inceleyebilir, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
Anneler bilir, ıslak mendiller her an, her derde deva olan pratik bir buluştur. Küçük bebeğiniz varsa ne zaman, nerede bir krizle karşılaşacağınızı kestiremezsiniz. Evde, sokakta, misafirde, arabada ıslak mendile ihtiyaç duyabilirsiniz. Üstelik sadece acil durumlarda değil, günlük ihtiyaç anlarınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz ıslak mendiller için hiç çarşıya kadar zahmet etmeyin, tek tıkla biz ayağınıza getirelim. Üstelik ekonomik koli paketlerini seçerek kazançlı çıkabilirsiniz. Uni Baby, Deep Fresh,Dalin, Huggies, Lansinoh gibi onlarca markanın ıslak temizlik mendil çeşitleri tek tıkla karşınıza geliyor. Bebekler için özel olarak üretilen yağlı ve alkolsüz temizlik mendillerinin yanı sıra, anneler için de göğüs temizleme mendilleri tek tıkla ayağınıza gelsin! Dilediğiniz fiyat aralığını seçerek, sadece o fiyat aralığındaki ürünlerin ekranda görüntülenmesini sağlayabilir, alışverişini kolaylaştırabilirsiniz. Anneler bebekleriyle uzun uzun vakit geçirsin, alışverişi dert etmesin. İhtiyacınız sadece ıslak mendil bile olsa, tıklayın, ayağınıza getirelim. Bunun için tek yapmanız gereken, hepsiburada.com kalitesi ve güvencesindeki yüzlerce üründen dilediğinizi seçmek! Üstelik tüm bu ürünleri piyasadan çok daha cazip fiyatlarla, uygun ödeme koşullarıyla ve hepsiburada.com güvencesiyle satın alma imkânına sahipsiniz. Seçimlerinizi yaptıktan sonra sipariş ekranlarındaki yönlendirmelerle, bir sonraki alışveriş için profil oluşturarak hızlı satın alma hizmetinden yararlanabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Böylece bir sonraki alışverişinizde çok daha hızlı sipariş verebilir, vakitten tasarruf etmiş olursunuz.
Tüm Sorularınız İçin Çocuk Market Destek Temsilcisi Şu Anda Online!
x